Pokażmy siłę Polonii w USA! Census 2020

Droga Polonio! 

Kształtujmy naszą przyszłość poprzez wzięcie udziału w Spisie Ludności 2020! Pokażmy siłę Polonii! 

Spis Ludności polega na policzeniu każdej osoby dorosłej, dziecka i niemowlęcia mieszkających w Stanach Zjednoczonych. Liczenie odbywa się raz na dziesięć lat, a przeprowadza je Urząd Spisu Ludności USA, który jest agencją rządową.

Tylko jedna osoba z każdego domu wypełnia kwestionariusz spisu ludności online, telefonicznie lub wysyła go pocztą. W razie jakichkolwiek problemów, możesz uzyskać pomoc pod numerem: 844 479 2020.  Połączenia odbierane są także w języku polskim! 

Dlaczego to takie ważne? Dane z Censusu 2020 nie tylko pomogą wytyczyć granice nowych dystryktów wyborczych, ustalić liczbę przysługujących każdemu stanowi przedstawicieli w Kongresie, ale także zdecydują o podziale publicznych pieniędzy. Miliardy dolarów funduszy federalnych przeznacza się corocznie na szpitale, straż pożarną, szkoły, drogi i inne ważne cele. Ustawodawcy, właściciele firm, nauczyciele i wiele innych osób korzysta z tych danych każdego dnia, aby świadczyć usługi, tworzyć produkty i zapewniać wsparcie Twojej społeczności.

Biorąc udział w Spisie Ludności 2020 nie musisz obawiać się o bezpieczeństwo Twoich danych osobowych, ponieważ udzielone przez Ciebie odpowiedzi służą wyłącznie do utworzenia danych statystycznych. Zgodnie z prawem Urząd Spisu Ludności zobowiązany jest do ochrony udzielonych przez Ciebie odpowiedzi oraz zachowania ich w ścisłej poufności.

Wypełniając kwestionariusz Census 2020, pamiętaj, żeby w odpowiedzi na pytanie numer 9 wpisać: POLISH. 

Nie bądźmy obojętni na przyszłość, 

Policzmy się!


Wejdź na stronę https://2020census.gov/pl.html

Wypełnij Formę Cenzusa (spisu ludności)

Jest łatwo (tylko 9 krótkich pytań)

Kompletnie poufne

Wpisz pochodzenie POLISH w pytaniu # 9

Niech wiedzą ilu nas jest

Jeżeli nas nie policzą, to z nami się nie liczą!

Be Counted!

Complete the US Census 2020 Form

It’s Easy (9 brief questions)

Confidential

If they don’t count US, we don’t count in the U.S.

We All Benefit When You Are Counted

Add Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *